Fresh magazín

Decembrový FRESH magazín mapuje dianie na škole počas jesene

V novom vydaní FRESH magazínu sa môžete pozrieť na dianie na našej škole počas jesenného obdobia.
Reportéri  prinášajú informácie o imatrikuláciách, Halloweenskej party, americkej lektorke Leah Hughes, ale aj reportáž o teambuildingu učiteľov a Dni otvorených dverí. Čaká vás tiež rozhovor s novými redaktormi a obľúbené nepodarené zábery. Príjemné sledovanie.

https://www.youtube.com/watch?v=fBVZluU9AvA&t=1014s

fresh


Nové vydanie študentského magazínu FRESH

Po týždňoch usilovnej práce, nápadov, natáčania a strihania vám študenti filmového krúžku prinášajú ďalšie vydanie magazínu FRESH s reportážami o Medzitriednom vianočnom preteku, projektoch Little Stand Up For Equality a Meet&Speak, fungovaní Žiackej školskej rady a poradného orgánu INAK, ale i Dňa župných škôl v Avione.  V štúdiu privítali bývalú študentku a súčasnú učiteľku Evu Tomšíkovú, v ankete spovedali študentov na našich chodbách, pripravili si aj zostrih zábavných videí a samozrejme nezabudli na sériu nepodarených záberov :) Tak príjemné pozeranie.


Fresh Magazine je tu opäť

A je to tu! Aj náš Fresh Magazine prichádza s novou epizódou plnou smiechu! Ani neviete, koľko sa dá nasmiať pri rozhovore o zastaralých slovách alebo županoch. V štúdiu sme privítali aj mladých youtuberov a pozreli sme sa aj na naše školské televízne štúdio či rozhlasový krúžok. My sme sa pri výrobe bavili, dúfame, že sa vám naše nové vydanie bude páčiť.