2 % z dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše občianske združenie – Vzdelávanie pre informačnú spoločnosť. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Vážení rodičia, svojím príspevkom umožníte svojim deťom získavať kvalitnejšie vzdelanie, pomôžete nám vychovávať a vzdelávať mladých ľudí v novom tisícročí.

Naša škola rastie. Úspešne rozširujeme rady študentov aj pedagógov. Je nás viac. Ponúkame viac. Tento rok sme sme z vyzbieraných 2% prispeli na počítače do novej už šiestej počítačovej učebne.

A práve preto by sme vás chceli poprosiť, keďže to robíme pre študentov, prispejte svoje 2% dane práve našej škole – aby sme sa mohli rozvíjať ďalej a ponúkať len tú najlepšiu kvalitu!

Ak ste sa rozhodli dobrovoľne prispieť 2% zaplatenej dane za rok 2018 v mene našich žiakov a zamestnancov školy Vám ďakujeme.

Číslo účtu: SK64 0900 0000 0051 2235 2541
Banka: Slovenská sporiteľňa

Tlačivá na stiahnutie:

vzor_tlac_-2018-2-percenta-SOŠMIŠ

2 percenta z dane(1)

 

 

Pridaj komentár