2 % z dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše občianske združenie – Vzdelávanie pre informačnú spoločnosť. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Vážení rodičia, svojím príspevkom umožníte svojim deťom získavať kvalitnejšie vzdelanie, pomôžete nám vychovávať a vzdelávať mladých ľudí v novom tisícročí.

Naša škola rastie. Úspešne rozširujeme rady študentov aj pedagógov. Je nás viac. Ponúkame viac. Tento rok sme z vyzbieraných 2% prispeli na vymaľovanie tried a mimoškolské aktivity žiakov. 

A práve preto by sme vás chceli poprosiť, keďže to robíme pre študentov, prispejte svoje 2% dane práve našej škole – aby sme sa mohli rozvíjať ďalej a ponúkať len tú najlepšiu kvalitu!

Ak ste sa rozhodli dobrovoľne prispieť 2% zaplatenej dane za rok 2023 v mene našich žiakov a zamestnancov školy Vám ďakujeme.

Občianske združenie: Vzdelávanie pre informačnú spoločnosť

Sídlo: Kadnárova 7, 831 06 Bratislava

Právna forma: občianske združenie

Identifikačné číslo prijímateľa (IČO): 31786901

Číslo účtu: SK64 0900 0000 0051 2235 2541

Banka: Slovenská sporiteľňa

Tlačivá na stiahnutie:

Vyhlásenie sa dá podať aj elektronicky – online:

Vyhlásenie – online (editovateľné, stránka Finančnej správy)

alebo

Pridaj komentár