Ľubomír Sarnovský z TV JOJ v našom štúdiu

Aktuality on 15 Mar , 2017

V stredu, 15.3. sa študenti masmediálnych štúdií z tried 2.A a 2.B zúčastnili besedy s Ľubošom Sarnovským, súčasným moderátorom hlavných správ na TV JOJ.
Študentom priblížil prácu v médiách, spomenul vtipné príhody z natáčania, porozprával, ako potlačiť stres a odovzdal pár rád, ako sa v médiách presadiť. Sám však s úsmevom prezradil, že on sa do televízie dostal omylom s očakávaním, že jeho práca bude spočívať v hodnotení áut na obraze.
Študenti sa do besedy aktívne zapájali a zahrnuli známu tvár otázkami, najviac ich smerovalo na momenty, ako je zlyhanie čítačky, alebo ako to v JOJke riešia s neskorými príchodmi a do akej výšky sa môžu vyšplhať pokuty. S úsmevom odpovedal, že on najviac zaplatil päť eur.
V školskom televíznom štúdiu si Ľuboš Sarnovský vyskúšal preňho nezvyčajnú úlohu a tentokrát bol pri rozhovore respondentom, nie pýtajúcim sa. Na otázku: “Čo máte na svojej práci najradšej?” bez váhania odpovedal, že ľudí a ich odozvu a preto má najradšej akciu JOJka v meste, kde sa s ním môžete stretnúť aj vy.

Alexandra Murajdová (2.B)

1   2